Article 690 380  mg 5256 ok

Jemi zyrtarisht në vjeshtë , temperaturat janë ulur dhe në këto ditë me shi tavolinës sonë i shkon shumë një çaj i ngrohtë , ca biskota dhe ëmbëlsira. Një filxhan çaj ju ndihmon gjithmonë. Bëjeni çajin një pjesë të pandarë të vjeshtës dhe dimrit. Ne ju sugjerojmë këtë komplet filxhanësh çaji bashkë me ibrikun prej materialit porcelan të përshtatshëm për të konsumuar qumështin çajin apo kafe në çdo kohë. Janë mjaft higjenike, komode dhe pastrohen lehtë.

 

 

Aksesorët dhe elektroshtëpiaket më të rëndësishme për kuzhinën tuaj:

 

 

Furrë

Kjo është gjenerata e re e teknologjisë së gatimit profesional, e cila aktivizon të gjithë elementet e nxehtësisë në të njëjtën kohë duke gatuar në një nivel multidimensional. Ngrohja e sipërme dhe e poshtme si dhe ventilatorit, të përdorura sëbashku, bëjnë të mundur një pjekje të shpejtë dhe të njëtrajtshme.

 

 

Pianurë Beko

Nëse je duke kërkuar një pajisje që do t’ju ndihmojë në kuzhinë, kjo suprinë Beko është perfekte për ju.

Xhami qeramik me ngjyrë të zezë përshtatet me të gjithë mobilimin e kuzhinës tuaj moderne.

 

 

Mikrovalë Fuego

Duke përdorur mikrovalën ju do të kurseni kohë dhe energji. Dhe për vetëm pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

 

 

Thekëse Buke

Kjo thekëse buke FUEGO është gati të bëhet miku juaj më i mirë në mëngjes. Është e aftë t'ju thekë deri në 2 feta bukë njëherësh duke ju ofruar një mëngjes super të shijshëm.

 

 

Shtrydhëse

Shtrydhesja e frutave TEFAL ju mundëson të shijoni lëngje të ndryshme frutash. Me filtrin celik, kjo shtrydhëse mundëson që në masën e fortë të frutit të mos ngelet asnjë pikë lëng.

 

 

Mikser

Mikseri TEFAL është një zgjedhje inteligjente për përdorimin e përditshëm. Punon me energjinë e rrjetit, gjë e cila e bën më efikas përdorimin e tij. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

 

 

Blender

Blenderi Braun ju jep mundësinë të grini ushqimet tuaja në mënyrë perfekte, falë thikave të tij të çelikut dhe formës së tij.

 

 

Bërës kafeje Dunlop

Kjo makinetë është për përdorim shtëpiak. Ajo ju jep mundësinë të shijoni një kafe të ngrohtë në shtëpinë tuaj.

 

 

Beres frapeje

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cileve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë, kjo makinë kafeje FUEGO do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksionale për në zyrë apo dhe shtëpi.

 

 

Bëhu me fat dhe nxito të bësh të tuat këto elektroshtëpiake me çmime fantastike vetëm në Megatek!

Blini Online në www.megateksa.com dhe ne j'ua sjellim porosinë direkt në shtëpinë tuaj…