Ju tregojmë si

Article 350 200 dsc 0536 copia motorr

Koha për të vjelur ullinjtë!

Ulliri ka qenë symbol i Mesdheut për mijëra vite duke qenë se shumica e ullinjve në botë kultivohen pikërisht në brigjet mesdhetare. Dhe e gjithë Shqipëria, si pjesë e vendeve Mesdhetare është mjaft e zënë këtë periudhë.

Article 350 200 dhome studenti perfundimtare

12 produkte për fillimin e universitetit.

Është koha e shumëpritur e fillimit të universitetit dhe mjaft studentë largohen nga rehatia e familjes për të shuar etjen e tyre akademike. Nëse dhe ti je një nga këto studentë atëherë ky artikull është për ty.

Më shumë artikuj

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust