Litar për nderje rrobash, 20 m, CL-2-20, 3.5 mm, 70 gr

Kodi: 29202Litari për nderjen e rrobave është zgjidhje ideale për tharjen e rrobave tuaja. Perfekt pë t'u vendosur mbi vaskë, ballkone, tarraca madje dhe kuzhina. Qëndron gjithmon i pastër dhe pa pluhura.

  • Gjatësia : 20ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust