Tel për nderje rrobash, 20 mx3.2 mm

Kodi: 29204Teli për nderjen e rrobave i plastifikuar është zgjidhje ideale për tharjen e rrobave tuaja. Perfekt pë t'u vendosur mbi vaskë, ballkone, tarraca madje dhe kuzhina. Qëndron gjithmonë i pastër dhe pa pluhura.

  • Gjatësia : 20ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust