Kapëse rrobash, silikoni, A-37/0, 18 copë

Kodi: 29205Gjëra të vogla bëjnë një ndryshim të madh në lavanderinë dhe rutinën e pastrimit tuaj të përditshëm. Kapëset e rrobave nga HOME STYLE janë zgjidhja e duhur për rrobat tuaja.

  • Materiali : Silikoni
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust