Kosh magazinimi, tekstil, gri, Ø40 xH50 cm

Kodi: 224403Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, kjo shportë argëtuese është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Shporta punim dore me thupra inspiron ta keni pranë divanit, kolltukut për të ruajtur revista, gazeta dhe më shumë. Porosit tuajën sot.
Dia.30xH34 cm;
Dia.37xH41 cm;
Dia.46xH53 cm

  • Materiali : Tekstil
  • Ngjyra : Gri
  • Kapak : Jo
  • Dorezë : Po
  • Diametri : 40 cm
  • Lartësia : 50 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust