WC, me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 62x36xH78 cm

Kodi: 28384Seti I Wc-së prej porcelani ‘’Idealine”- me dalje horizontale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Seti I tualetit ‘’Idealine”përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Komponentet përbërës të setit janë wc-ja kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Lloji artikullit : Wc me dalje horizontale
 • Marka : Idealine
 • Materiali : Porcelan
 • Gjatesia (cm) : 62
 • Gjerësia (cm) : 36
 • Lartësia : 78
 • Dalja : Horizontale
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Tipi : Me mbyllje të ngadalshme
 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 15 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjatësia : 62 cm
 • Lartësia : 78 cm
 • Thellësia : 36 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust