Set pikniku, plastike, 21 copë, 26x24.5x11.5 cm, miks

Kodi: 781512Nuk ka asgjë më të mirë se një vakt i mire pas një dite aventure.
Ideale për përdorim të brendshëm ose të jashtëm-Perfekte për piknik, Barbekju dhe pushime në kampe!
Seti përmban: 6 x pjata, 6 x gota, 6 x pirunë, 6 x thika, 6 x lugë, 1 x kontejner për ruajtje.
Seti vjen në një kuti depozitimi të dobishëm.
Dimensionet e kutisë së ruajtjes përafërsisht. 26 x 24.5 x 11.5 cm.
Lehtë për t'u pastruar, i ripërdorshëm dhe i qëndrueshëm. Vjen me ngjyra të ndryshme, të dërguara rastësisht.

  • Materiali : Plastike, jo toksike
  • Përmasat : 26x24.5x11.5 cm
  • Ngjyra : Miks
  • Seti përfshin : 6 x pjata, 6 x gota, 6 x pirunë, 6 x thika, 6 x lugë, 1 x kontejner për ruajtje.
  • Përdorimi : Kampe, barbecue, piknik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust