Përparëse për barbekju, 70x84 cm, zi

Kodi: 781513Përparëse për barbekju,e bere nga material poliester ne madhësi universale e cila mund të përdoret si nga burrat ashtu edhe nga gratë. Mbron rrobat tuaja nga spërkatjet e yndyrnave dhe njollat. Ngjyra: E zezë.

  • Materiali : Poliester
  • Përmasat : 70x84 cm
  • Ngjyra : E zeze
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust