Kunja per tende kampingu, 8 co

Kodi: 781566Kunja per tenda kampingu.E bere nga materiali metalik është mjaft cilësore dhe I qëndrueshëm për të mbajtur tendën tuaj të sigurtë. Paketimi 8 cope

  • Materiali : Metalik
  • Përmasat : 20 cm
  • Paketimi : 8 cope
  • Ngjyra : Argjend
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust