Gurë dekorimi, e bardhë, 2-4 cm

Kodi: 21979Gurët dekorativë me shumëllojshmërinë e ngjyrave shtojnë dinamikën me elementët natyrorë në peisazhit tuaj. Këta gurë unik mund të përdoren në sipërfaqen e dheut të vazove për të shtuar cilësi dhe bukuri, si dhe të ndihmojnë për të mbajtur lagështi. Ndihmojnë personalizimin e vazove sipas fantazisë tuaj. Rekomandohen në vazo transparente.

  • Ngjyra : E bardhë
  • Përmasat : 2-4 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust