Limë thonjsh, "Boreal", druri, 10 cm, blu, 12 copë

Kodi: 29480E dobishme për të shkurtuar thonjtë apo për t'i lëmuar dhe shkëlqyer pas prerjes. Përdorimi i rregullt i limës forcon buzët e thonjve duke parandaluar çarjet.

  • Materiali : Druri
  • Përmasat : 10 cm
  • Ngjyra : Blu
  • Paketimi : 12 copë
  • Përdorimi : Përkujdesje duarsh dhe thonj
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust