Limë thonjsh, "Boreal", metalik, 14 cm, blu, 1 copë

Kodi: 29481E dobishme për të shkurtuar thonjtë apo për t'i lëmuar dhe shkëlqyer pas prerjes. Përdorimi i rregullt i limës forcon buzët e thonjve duke parandaluar çarjet.

  • Materiali : Metalik
  • Përmasat : 14 cm
  • Ngjyra : Blu
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Përkujdesje duarsh dhe thonj
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust