Shtupë dyshemeje, "Tonkita", mikrofibër, 140 gr, miks, 1 copë

Kodi: 39855Shtupë për larje dyshemeje. Përbërja e pambukut për të larguar edhe papastëritë më të veshtira nga dyshemeja, nuk lë qime dhe vija në dysheme.

  • Materiali : Mikrofiber
  • Pesha : 140 gr
  • Ngjyra : Miks
  • Pastrimi : I thellë
  • Seti përfshin : Jo
  • Paketimi : 1 cope
  • Përdorimi : Shtëpiak
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust