Shtupë dyshemeje, "Avra", mikrofibër, 180 gr, miks, 1 copë

Kodi: 39857Shtupë për larje dyshemeje. Përbërja e mikrofibres për të larguar edhe papastëritë më të veshtira nga dyshemeja, nuk lë qime dhe vija në dysheme.

  • Materiali : Mikrofiber
  • Pesha : 180 gr
  • Ngjyra : Miks
  • Pastrimi : I thellë
  • Seti përfshin : Jo
  • Paketimi : 1 cope
  • Përdorimi : Shtëpiak
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust