Portabebi, 45x75 cm, A&H ART.808, në çantë bezhë dhe blu

Kodi: 29854Portabebi mban të voglin tuaj të ngrohtë dhe komod gjatë udhëtimeve apo shëtitjeve tuaja. E rehatshme dhe mjaft e madhe për fëmijët e vegjël, kështu që ju mund ta përdorni atë për vite me radhë dhe materiali i butë do të qetësojë fëmijën tuaj.

  • Gjerësia : 45cm
  • Gjatësia : 75cm
  • Materiali : Pambuk & Poliestër
  • Lahet në lavatriçe : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust