Silikon sanitar, Ceresit CS 25, 280ml, antimyk i bardhe

Kodi: 62668Silikon sanitar 280 ml ngyre e bardhe. Përdoret për mbushjen e bashkimeve (fugaturave) ne ambjente me lageshti te madhe si banjo, kuzhine etj. Eshte silikon kunder mykut, elastik, rezistent ne plasaritje dhe tkurrje, rezistente ndaj kimikateve, ndryshimit te ngjyres dhe temperaturave të larta, rezistent ndaj rezeve UV.

  • Paketimi : 280 ml
  • Ngjyra : E bardhe
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust