Cekic me koke te rrumbullaket,me doreze fiber 500gr

Kodi: 12288

Polished ball pein hammer with fiber handle 500gr
Best Offer


290 LEK Ishte 390 LEK

Ju kurseni 26% ose 100 LEK

Ky çekiç është me dorezë fibra qelqi, me peshe 500gr, përdoret për lakimin dhe formesimin e sipërfaqeve metalike, dorezë prej fibra qelqi jep nje qëndrueshmëri të lartë dhe I rehatshem ne përdorim. Ka nje fortësi prej HRC 48-56 sipas standartit DIN 1041.

  • Pesha : 500gr
  • Dorezë : Fibra qelqi
  • Materiali : Celik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust