Cekic me koke te rrumbullaket,me doreze fiber 1000gr

Kodi: 12290Ky çekiç është me dorezë fibra qelqi, me peshe 1000gr, përdoret për lakimin dhe formesimin e sipërfaqeve metalike, dorezë prej fibra qelqi jep nje qëndrueshmëri të lartë dhe I rehatshem ne përdorim. Ka nje fortësi prej HRC 48-56 sipas standartit DIN 1041.

  • Pesha : 1000gr
  • Dorezë : Fibra qelqi
  • Materiali : Celik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust