Cekic me magnet heqes gozhde me doreze fiber,27mm

Kodi: 12294Çekiçi me dorezë fibra qelqi, 27mm përdoret nga karpentieret, marangozet për goditjen dhe nxjerrjen e gozhdeve nga druri. Ky çekiç është I trajtuar termikisht dhe shume e rehatshme ne përdorim nga specialisti. Ka nje fortësi HRC 42-48 sipas standartit DIN 1041.

  • Përmasa : 27mm
  • Dorezë : Fibra qelqi
  • Materiali : Celik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust