Pllake dushi 80x80cm katrore akrilku

Kodi: 02297Pllaka e dushit ‘’Bobble Soap” 80x80 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti. Kjo pllakë ka një konstruksion akrilik ngjyrë të bardhë, i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese,shoqeruar me një skelet hekuri nga poshtë për te rritur soliditetin. Pllaka e dushit "Bobble Soap" është dizenjuar për t`u montuar shpejt dhe për t`u pastruar lehtësisht. Ngjyra e saj e bardhë krijon mundësi të larmishme kombinimesh me pllaka tualeti të ngjyrave të ndryshme.

  • Lloji artikullit : Pllakë dushi
  • Marka : Bobble Soap
  • Gjatesia (cm) : 80
  • Gjerësia (cm) : 80
  • Thellësia : 13 cm
  • Materiali : Akrilik
  • Ngjyra : E bardhë
  • Forma : Katrore
  • Përfshihet pileta : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust