Aspirator ELICA MISSY LX IX/A/60

Kodi: 81527

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aroma gjatë gatimit të shpërndahet në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit dhe xhamit do të ishte zgjedhja ideale.

  • Gjerësia : 60cm
  • Tensioni : 230V
  • Materiali : Inox
  • Tipi : LX IX/A/60
  • Fuqia thithëse : 368 m³/h

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust