Gërshërë për thonj, "Boreal", inoks, 9x4.4 cm, argjend, 1 copë

Kodi: 27977Ne ne dimë se sa e rëndësishme është për ju për të mbajtur thonjtë tuaj në formë të mirë. Gërshërët për thonjt janë ideale për prerjen e thonjve me lehtësi dhe saktësi.

  • Materiali : Inoks
  • Përmasat : 9x4.4 cm
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Përkujdesje duarsh dhe thonj
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust