Prefëse thonjsh, "Boreal", inoks, 80 mm, argjend

Kodi: 27980Ne në MEGATEK e djimë se sa e rëndësishme është për ju për të mbajtur thonjtë tuaj në formë të mirë. Kjo prerëse thonjsh është ideale për formësimin, ruajtjen dhe pedikyrin tuaj të përsosur. Prerësja e lakuar ju lejon të kontrolloni formën e thonjve tuaj me lehtësi dhe rehati ndërsa lima metalike ju ndihmon dhe për të përmirësuar formën e thonjve tuaj.

  • Materiali : Inoks
  • Përmasat : 80 mm
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Përkujdesje duarsh dhe thonj
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust