Set manikyr pedikyr, "Boreal", inoks, argjend, 4 copë

Kodi: 27981Cilësi mahnitëse, katër copë përbërë nga gërshërë, prerëse, limë dhe piskatore. Perfekt për kujdesin e duarve dhe këmbët tuaja, duke e bërë atë një dhuratë speciale. Set vërtet i mrekullueshëm, produkte me cilësi të lartë për dikë që njeh cilësinë e vërtetë.

  • Materiali : Inoks
  • Përmasat : 11x7 cm
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 4 copë
  • Përdorimi : Përkujdesje duarsh dhe thonj
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust