Kartopecetë, PK100, 24x24 cm, (e bardhë), letër

Modeli: 77495Festat tuaja do të bëhen plot ngjyra të bukura dhe kombinime fantastike me artikujt nga DOPLA. Përdorimi i pecetave të letrës është element kryesor në organizimin e festave tuaja. Për një dekorim të sofistikuar ju mund të perzgjidhni artikujt e linjës DOPLA kështu ambienti juaj festiv dhe i gëzueshëm do të bëhet edhe më argëtues. Përzgjidhni këtë set pecetash me përmasë 24x24 cm, me material letre të butë dhe shumë higjenike duke bërë kombinimin e dëshiruar. Këto artikuj kanë një përdorim të gjerë, mjafton të përzgjidhni ngjyrën që dëshironi. Kurseni kohën tuaj dhe shtoni kënaqësinë me produktin DOPLA.

  • Gjerësia (cm) : 24
  • Gjatesia (cm) : 24
  • Ngjyra : Bardhe
  • Materiali : Leter
  • Njesia : Paketim
  • Sasia e paketimit : 100
  • Marka : Bulky Soft
  • Perdorimi : Servirje
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust