Gotë vere, 58 cl, (transparente), qelq

Kodi: 73497Kjo gotë vere franceze CHEF & SOMMELIER prej materiali qelqi, 58 cl dhe me cilësi të lartë është projektuar që të ketë pamjen e një materiali 100% kristal. Kjo gotë rekomandohet për verë të kuqe. Kjo linjë e re do të sjellë një pamje të rafinuar në çdo tavolinë. Mund të përdoret në restorante, bar-e dhe në çdo familje.

  • Diametri (cm) : 9.5
  • Lartësia (cm) : 23
  • Kapaciteti : 58 cl
  • Ngjyra : Transparente
  • Njesia : Paketim
  • Sasia e paketimit : 6
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust