Aromatik ambjenti,"Sanitec", derdorant spray, 350 ml, lavander, 1 copë

Kodi: 220119Formula e tij e veçantë neutralizon molekulat e aromave të pakëndshme dhe lë një aromë të zgjatur aty ku spërkatet.
Aromat e dhomës nuk zëvendësojnë rutinat e duhura të pastrimit. Mos spërkatni direkt mbi ushqim."

  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
  • Kapaciteti : 350 ml
  • Aroma : Lavander
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust