Gotë vere, 47 cl, (transparente), qelqi

Kodi: 73498Kjo gotë vere franceze CHEF& SOMMELIER prej materiali qelqi, 47 cl, me cilësi të lartë është projektuar që të ketë pamjen e nje materiali 100% kristal. Kjo gotë rekomandohet për verë të kuqe. Kjo linjë e re do të sjellë një pamje të rafinuar në çdo tavolinë. Mund të përdoret në restorante, bar- e dhe në çdo familje.

  • Diametri (cm) : 8.8
  • Lartësia (cm) : 22
  • Kapaciteti : 47 cl
  • Ngjyra : Transparente
  • Njesia : Paketim
  • Sasia e paketimit : 6
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust