Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x90x90 cm

Kodi: 02294Kabina e dushit L'acqua është një zgjidhje praktike dhe elegante. Xhami i tempëruar rrit qëndrueshmërinë dhe e bën më të sigurt këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent blu i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambientin tuaj. Materialet përbërëse si xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shumë mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

  • Forma : Harkore
  • Materiali : Xham I Temperuar
  • Gjerësia : 90 cm
  • Thellësia : 90 cm
  • Lartësia : 198 cm
  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Përfshihet pllaka : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust