Detergjent kundër smërçit DEKAL Disincrostante, 6 kg

Kodi: 220007Detergjent kundër smërçit dhe ndryshkut formuluar me frenuesit e korrozionit për mirëmbajtjen periodike të pjatalarësve dhe lavatriçeve. Heq kripërat shpejt dhe i sigurt duke hequr gëlqere, ndryshk dhe niseshte pa ndikuar metalet dhe vulat. Profesioni: pjatalarëse, makina larëse, ngrohje me ujë, sobave makarona, lavatriçe, veglat, takëm etj. Dozimi: 5-15% në varësi nga shkalla e ndotjes. 1 kapelë e plotë për gallon e ujit. Vendosni një cikël makine të zbrazët.

  • Kapaciteti : 6 kg
  • Aroma : Jo
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust