Detergjent pastrimi, "Matrix", për lavastovilje, 5.5 kg, 1 copë

Kodi: 220012Detergjent për lavastovilje, profesionalë - heq yndyrat në thellësi. Pastrues i lëngshëm shumë i përqendruar, formuluar pa fosfat për pjatalarëse profesionalë me sistem automatik. Specifik për ujë të mesëm dhe të butë nga 15 ° F në 35 ° F.

  • Kapaciteti : 5.5 kg
  • Aroma : Jo
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust