Detergjent pastrimi, "Matrix", për shkëlqim enësh, 5 kg, 1 copë

Kodi: 220013Për pjatalarëse profesionalë- shkëlqyes. Shpëlarës i koncentruar shtesë për pjatalarëse industrialë dhe larëse gotash me sistem dozimi automatik për ujë të ngurtësisë së mesme dhe të butë nga 15 ° F në 35 ° F.

  • Kapaciteti : 5 kg
  • Aroma : Jo
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust