Detergjent pastrimi, "Sanitec",kundër yndyrnave,6 kg, 1 copë

Kodi: 220014Detergjent pastrues formuluar për të hequr mbetjet e gatimit, yndyrat dhe djegiet nga furra, zgarat etj. Formula e saj e koncentruar e bën atë efektiv në papastërtitë kokëforta të vështira edhe në të ftohtë. Sipas H.A.C.C.P. Përdorimi: furrat, zgara, vajra, xhamit të oxhakut, krahëve të ekspresëve etj. Dozimi: gati për t'u përdorur.

  • Kapaciteti : 6 kg
  • Aroma : Jo
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust