Lavaman, me Montim në tokë, Porcelan, i Bardhë, 65.5x52.5xH90 cm

Kodi: 22147Lavamani me kolonë ''Idealine" është kombinimi më I mire I stilit tradicional dhe pamjes së këndshme që pershtatet lehtësisht me çdo dekor banje. Cilësia e lartë e porcelanit ofron qëndrueshmëri dhe lehtësi pastrimi.Vrima e rubinetit është e hapur paraprakisht për të thjeshtësuar montimin.Lavamani ''Idealine" është një gjetje interesante për banjën tuaj.

  • Mënyra e montimit : Montim në tokë
  • Materiali : Porcelan
  • Përmasa e akseve : 22 cm
  • Ngjyra : E bardhë
  • Përfshihet rubineti : Jo
  • Gjerësia : 65.5 cm
  • Thellësia : 52.5 cm
  • Lartësia : H90 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust