Ndriçues tavani AURORA, 1xE27, 60W, 35x35 cm,(i bardhë)

Kodi: 49465Ndriçuesi i tavanit i përbërë nga metali i lyer në ngjyrë floriri kombinuar me xhamin opal sjell elegancë, stil bashkëkohor dhe nje pafundësi kombinimesh me elemetë të tjerë të dekoreve tuaja.

  • Tipi : Ndricues tavani
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1x 60W
  • Numri i llambave : 1
  • Përfshin llambat : Jo
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Te brendshme
  • Lartësia : 9 cm
  • Gjerësia : 35 cm
  • Lloji i portollambës : E27

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust