Ndriçues muri DEDALO në formë lule, 1xE27, 60W, 32x17 cm

Kodi: 49478Ky ndriçues muri mund të përdoret në ambiente të ndryshme për të shtuar stil dhe dritë. Ky ndriçues me xhamin e lakuar në formën e një luleje do të personalizonte ambientet tuaja, duke i shtuar gjithashtu funksionalitet dhe elegancë.

  • Tipi : Ndricues muri
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1x 60W
  • Numri i llambave : 1
  • Përfshin llambat : Jo
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Te brendshme
  • Lartësia : 17 cm
  • Gjerësia : 32 cm
  • Lloji i portollambës : E27
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust