Ndriçues tavoline LED THOMSON, 30x0.1w, 32x29 cm, (portokalli)

Kodi: 49485

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Nga gama e produkteve LED vjen ky ndriçues tavoline, me një dizajn fin dhe elegant harmonizohet lehtë me ambientet tuaja. Ai është lehtësisht i komandueshëm në pozicione të ndryshme duke e bërë mjaft funksional dhe duke bërë një zgjedhje të përkryer.

  • Tipi : Ndricues tavoline
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 30x 0.1W
  • Numri i llambave : 30
  • Përfshin llambat : Po
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Te brendshme
  • Lartësia : 32 cm
  • Gjerësia : 29 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust