Ndriçues spot inkaso Ariel, GU10, 1x35W, 10x10x4.2 cm

Kodi: 49489Zgjedhja e ndriçimit të duhur për ambientet tuaja mund të ndryshojë krejtësisht paraqitjen e tij. Ndriçuesi i duhur mund t'i shtojë stil, elegancë dhe gjithashtu funksionalitet. Nëse kërkoni sa më tepër ndriçim, spotet janë zgjedhja e duhur.

  • Tipi : Ndricues spot
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1x 35W
  • Numri i llambave : 1
  • Përfshin llambat : Jo
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Te brendshme
  • Lartësia : 10 cm
  • Gjerësia : 4.2 cm
  • Lloji i portollambës : GU10
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust