Ndriçues i jashtëm MILANO, alumin, (i bardhë), 1xE27, 60W, 100x15 cm

Kodi: 49495Fasada e ndriçuar e kopshteve, verandave është një detaj diferencues i banesave, bareve dhe restoranteve duke ju dhënë hapësirave të jashtme një pamje sa më ftuese dhe elegante. Ndriçuesi i jashtëm me portollambë E27 dhe me llambë max 60W (referuar llambave inkandeshente). I ndërtuar nga materiali i aluminit dhe i qelqit garanton cilesinë ideale të ndriçimit, rezistencë të lartë ndaj agjenteve të jashtëm atmosferikë duke ju shtuar hapësirave tuaja të jashtme stil dhe funksionalitet edhe në orët ku ndriçimi natyral mungon. Kujdesuni për detajet e vogla që bëjnë diferencën!

  • Tipi : Ndricues muri
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1x 60W
  • Numri i llambave : 1
  • Përfshin llambat : Jo
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Te jashtme
  • Lartësia : 100 cm
  • Gjerësia : 15 cm
  • Lloji i portollambës : E27
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust