Bidon termik 2.5L Meteo Blu

Modeli: 82534

Best Offer


1.490 LEK Ishte 1.950 LEK

Ju kurseni 24% ose 460 LEK

Në ditët e nxehta të verës, gjatë një udhëtimi,gjatë një pikniku, gjatë një dite në plazh, etj.. Asgjë nuk është më e domosdoshme se termusi Frigobox. Ky termus (Bidon termik) ju mundëson që të ruani pijet dhe ushqimet tuaja të freskëta duke jua larguar disi të nxehtin. ai është i pajisur me dy pllaka ftohëse dhe ka një kapacitet prej 2.5l.

  • Tipi : Bidon termik
  • Kapaciteti : 2.5 Lt
  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : Blu
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust