Termus elektrik Neve 20L Smart 12V

Kodi: 82539Në ditët e nxehta të verës, gjatë një udhëtimi,gjatë një pikniku, gjatë një dite në plazh, asgjë nuk është më e domosdoshme se termusi Frigobox. Ky termus ju mundëson që të ruani pijet dhe ushqimet tuaja të freskëta duke jua larguar disi të nxehtin. Ai ka një kapacitet prej 20 Lt.

  • Tipi : Termus elektrik Neve
  • Kapaciteti : 20 Lt
  • Tensioni : 12 V
  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : Blu

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust