Metrazh per perde, poliestër, e kuqe, 2.8 mt

Kodi: 13389Perdja është një element përbërës, mbrojtës që integron ose ndan hapësirën e jashtme nga intimiteti i ambienteve të brendshme. Ondet elegante të krijuara nga valëzimi i materialit të derdhur të copës, të ndërthurura me faktorët ngjyrë dhe transparencë, krijojnë një ambient të këndshëm, shtojnë stil, ekstravagancë, dritë-hije në ambientin brenda shtëpisë suaj. Jepini ambientit tuaj një identitet të ri me perden ngjyrë të Kuqe, të përbërë nga materiali i fijeve të poliestrës 100 % të pastra me qëndisje rrethore ngjyrë bezhë, që i jep këtij produkti një shkëlqim të mëndafshtë të konturuar me elegancë në dritaren tuaj, duke u kombinuar me elementët e tjerë të dekorit me ngjyra gri të errët, të zezë, të bardhë, krem etj. Lehtësisht e kombinueshme në ambiente me stil bashkëkohor, duke sjellë ekstravagancë dhe kontraste të lehta me ngjyrën e divaneve, mobilieve dhe e përshtatshme për hapësira klasike duke sjellë gjallëri dhe ngrohtësi ngjyrash.

  • Linja : Moderne
  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : E kuqe
  • Përshkueshmëria e dritës : Mesatar
  • Lahet në lavatriçe : Po, 30°C
  • Gjerësia : 2.8 mt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust