Aspirator Elica 14 LUX GRVT/A60

Kodi: 81569

Aspirator Elica 14 LUX GRVT/A60 98874
Best Offer

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


9.990 LEK Ishte 13.990 LEK

Ju kurseni 29% ose 4.000 LEK

Per te mos lejuar qe aromat gjate gatimit te shperndahen ne te gjithe ambjentin dhe per ti dhene kuzhines tuaj pamjen e nje ambjenti modern dhe bashkekohor ky aspirator do te ishte zgjedhja ideale.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 206W
  • Kapaciteti (m³/h) : 336
  • Përmasa : 60x18x12cm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 47-65
  • Ndricimi : 2x28W

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust