Letër kuzhine, "Boni Perfect", 100% celulozë, 12 m, E bardhë, 2 copë

Kodi: 220448Shpëtoni nga yndyrnat , papastertit me pecetat super përthithëse dhe të forta të kuzhinës, te testuara për nje përthithje te mire te lengjeve te ndryshme dhe duke mos lënë njolla yndyre.

Përparësitë:

Bërë nga materiale natyrore.

100% e sigurt për përdorim në kontakt me ushqimin.

  • Materiali : 100% celulozë
  • Përmasat : 12 m
  • Ngjyra : E bardhë
  • Paketimi : 2 copë
  • Trashësia : 2 shtresa
  • Përdorimi : Kuzhine
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust