Pastrues ekrani microfibër, 30x30 cm, leckë, 5 copë, [42496]

Kodi: 67397Pastrues ekrani tekstil microfiber e butë dhe absorbuese 30x30 cm. Largon papastërtitë, pluhurin dhe shenjat e gishtave. E përshtatshme për të pastruar Plazma, LCD, OLED, ekrane me prekje, laptopë, mmonitorë, printera, skaner dhe pajisje të tjera elektronike.

  • Paketimi : 5 copë
  • Përmasa : 30x30cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust