Pastrues ekrani LCD 125 ml dhe mikrofibra 15x18 cm, [43438]

Kodi: 67429Pastrues ekrani LCD 125 ml dhe tekstik me mikrofibra 15x18 cm. Set për pastrim Plazme, LCD, LED, ekrane me prekje dhe pajisje elektonike të tjera. Largon grason, pluhurin dhe shenjat e gishtave. Pa alkol. Përdorimi: fikni ekranin, aplikoni solucionin dhe pastrojeni me një tekstil me mikrofibër. Lexoni etiketën përpara përdorimit.

  • Paketimi : 125ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust