Pastrues ekrani për tablet dhe smartphone, likuid, 12 ml

Kodi: 67416Pastrues ekrani për tablet- smartphone dhe likuid, 12 ml. Set për pastrim tableti, smartphoni, ekrane me prekje dhe pajisje elektonike të tjera. Largon grason, pluhurin dhe shenjat e gishtave. Përdorimi: fikni ekranin, aplikoni solucionin dhe pastrojeni me një tekstil me mikrofibër. Nuk përmban alkool. Lexoni etiketën përpara përdorimit.

  • Paketimi : 12 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust