Çantë shpine kampingu, najlon, kuqe, 48x30 cm, 1 copë

Modeli: 67525

Çantë e qëndrueshme për përdorim për kohë të gjatë: çanta e shpinës për udhëtim është bërë nga material rezistent i cilësisë së lartë. Materiali prej najloni e bën atë të përshtatshme për të mbajtur më shumë peshë në udhëtimet tuaja.Shiritat masazhues të shpinës ndihmojë në lehtësimin e stresit tuaj në shpatull gjatë udhëtimit. Rripat e supit janë të lehtë për t'u rregulluar në gjatësinë tuaj ideale. Xhepi kryesor është mjaft i madh për të mbajtur gjërat që ju deshironi. Xhepi i vogël me zinxhirë është vend i përkryer për gjëra me vlerë. Dy xhepa të mëdha rrjete në krah për shishe me ujë ose çadër. Mund ta përdorni atë për të mbajtur bagazhet tuaja të tepërta, e përsosur për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ngjitje në mal, shkollë, kampe dhe gjatë blerjeve.

  • Ngjyra : zeze & gri
  • Materiali : Najlon
  • Gjatësia : 48 cm
  • Gjerësia : 30 cm
  • Rezistent ndaj ujit : Po
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Udhëtim, pushime, ekskursione, shkollë, kampe dhe pazar.
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust