Kompresor ajri, 50 Lt, AH2055

Kodi: 49559

Air compressor 50l AH2055
Best Offer


26.990 LEK Ishte 29.900 LEK

Ju kurseni 10% ose 2.910 LEK

Kompresorët gjejnë një përdorim të gjerë në jetën e përditshme. Kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me çmimin.

  • Tensioni : 220V
  • Shpejtësia maksimale : 2800rrot/min
  • Shkalla e mbrojtjes : IP44
  • Fuqia : 2200W
  • Materiali : Metal/alumin
  • Kapaciteti : 50 lt

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust